Firma

Firma Magelektro Kaźmierczak Spółka Jawna, z siedzibą w Poznaniu przy ul. Romana Maya 1, rozpoczęła działalność jako firma handlowa branży elektrycznej w 2010 roku. W ciągu ponad dziesięciu lat działalności firmy stworzyliśmy bardzo zróżnicowaną ofertę dostępnych produktów. Od początku działalności nasz firma skupiła się na handlu materiałami elektrotechnicznymi. Kilka lat później rozpoczęliśmy również prowadzenie działalności jako wykonawca instalacji elektrycznych.

W 2018 roku przystąpiliśmy do grupy zakupowej Inter Elektro, zrzeszającej ponad 56 hurtowni elektrycznych w całej Polsce. Dzięki temu poszerzyliśmy asortyment o kolejnych renomowanych producentów w branży elektrycznej, co pozwala nam obsługę dużych inwestycji zarówno jako konkurencyjny wykonawca jak i dostawca materiałów elektrycznych.

W związku z korzystnymi cenami za usługi i materiały elektryczne, udało nam się pozyskać zaufanie wielu inwestorów, zakłady przemysłowe, podmiotów z sektora publicznego czy inwestorów prywatnych i instalatorów. Ci ostatni wspólnie z nami realizują partnersko wykonawstwo elektryczne w konkurencyjnych cenach na rynku. Ponadto nasi klienci mogą skorzystać ze szkoleń organizowanych przez producentów z którymi współpracujemy.

Dla naszych klientów oraz przy zakupie większej ilości towaru oferujemy atrakcyjne rabaty od cen hurtowych. Dzięki wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi dostawcami i zaufaniu jakie zdobyliśmy, sprzedawane produkty oferujemy w bardzo konkurencyjnych cenach. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów wiodących marek działających w branży.

Handlowcy

Nasz zespół składa się z profesjonalistów w swojej branży z wieloletnim doświadczeniem. Na życzenie Klientów dokonujemy wyceny na dowolne artykuły z naszej oferty. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy bądź za pośrednictwem dostępnego formularza.

Hubert Matela

handlowiec

hubert.matela@magelektro.pl
tel: 511 511 922

Adam Smierzchała

handlowiec

adam.smierzchala@magelektro.pl
tel: 883 995 561

Dominik Bekier

handlowiec

dominik.bekier@magelektro.pl
tel: 533 335 561

Agnieszka Szypura

handlowiec

agnieszka.szypura@magelektro.pl
tel: 511 535 255

Krzysztof Biderman

handlowiec

krzysztof.biderman@magelektro.pl
tel: 883 99 55 69

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości

    Mapa dojazdu